Cinsel Hayat-17 (Lise)

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Ass

Cinsel Hayat-17 (Lise)
Önceki hikayeler için ; http://xhamster.com/user/amanbea/blog/1.html

Tekrar merhabalar.

Yolda hiç konuşmadık aybüke ile. Sanırım pişman oldu diyordum içimden. Çünkü suratı düşmüş gibi bir hali vardı. Evin önüne gelip arabayı park edip kontağı kapattım. İnmeye hazırlanırken cenk dedi efendim dedim. Ben galiba sana aşık oluyorum dedi utangaç bir tavırla. Olayı geçiştirmek zorundaydım. Elini tutarak çektim avuç içlerini öperek sonra konuşalım uykusuzluktan bayılcam burda dedim. Tebessüm ederek olur diyerek eve geçtik.

Fidan abla uyumamıştı. Neler yaptınız diyerek merakla sordu gecemizi. Gidip eğlendiğimizi söyledik. Oturduğum koltukta uyumak üzereydim. Fidan abla durumumu farkedip. Yastık ve pike getirdi. Salondaki yerime kurulup yatmaya başladım. Gözlerim hafif kapanıyordu. Fidan abla ve aybüke hala oturuyorlardı. Konuşmalarını dinlerken uyuyakalmışım.

Sabah aletimde sıcaklık hissederek uyandım.Gözlerimi açıp baktığım da Fidan abla şortumu aşağıya çekmiş aletimi kaldırmaya çalışıyordu. Etraf daha yeni aydınlanıyordu. Uyandığımı fark etmedi bile fidan abla aletime kitlenmiş sömürüyordu. Taşaklarıma kadar ağzının içine sokup diliyle de taşaklarımı yalaması ile zevke gelmeye başladım. Zamanla aletim ağzının içinde taş gibi olmaya başlayınca köküne kadar alamamaya yarısında kafasını inip kaldırarak sakso çekmeye başladı. Bi ara gözlerini kaldırıp bana bakınca göz göze geldik. Tebessüm ederek ağzından çıkardı aletimi. Kısık bir sesle günaydın dedi.

Bende günaydın dedim aynı şekilde. Tekrar gözlerini aletime dikerek kaldığı yerden devam etmeye başladı. Saate baktım kafamı çevirip 7 buçuk 8 arasıydı. Gene çok az uyku ile iş başı yapıcaktım ama gece arkadaşımın aradığını benim yerime çalışacağını düşününce içim sevinçle dolmuştu.

Ben bunları düşünürken fidan abla ayağa kalktı. Üstündeki incecik pamuktan yapılma yumuşacık bornoza benzer şeyinin kemerini açtı. Altında hiç bir şey yoktu. Elini tükürükleyerek amını ıslattı. Üstüme çıktı hızlı bir şekilde içine aldı. Sonuna kadar aldıktan sonra bacak açısını ayarlayarak üstümde inip kalkmaya başladı. Dün geceki aybükenin daracık amından sonra fidan ablanın geniş amı pek zevk vermiyordu. Fidan ablayla uzun zamandır sikişmediğimiz için kudurmuş gibiydi resmen.

Sesini fazla çıkartamadan kısık kısık inliyor tek eliyle koltuktan destek alırken diğer eliyle aletim içindeyken amını okşuyordu. Çok fazla devam edemeden kendini üstümden kaldırdı. Aletimi amından çıkardığı anda amında işer gibi çok kuvvetli bir şekilde suları üstüme aktı. Titreyerek tekrar aletimin sırıldıklam olan üstüme oturdu. Aşırı hızlı bir şekilde kendini indirip kaldırıyor resmen beni o sikiyordu. Gene çok fazla devam edemeden tekrar aletimi amından çıkardı. Bu sefer daha da şiddetli bir şekilde aktı suları.Titreyerek ve kısık kısık inleyerek koltuğa doğru bıraktı kendini.

Biraz dinlendikten sonra gözlerini açtı üstüme baktı. Sırıldıklam olduğumu görüp gülmeye başladı. Çok özlemişim dedi. Sadece gülerek tepki verdim. Ters dönerek aletimin üzerine oturdu sonra fidan abla. Aletimin üzerinde biraz sürttükten sonra tek elini uzatıp kalçalarını ayırdı. Göt deliği gözlerimin önündeydi. Sok hadi götüme dedi. Elimle aletimi götüne hizaladım. Üstüme oturmaya aletimi göt deliğine almaya başladı. Zaten sırılsıklamdı aletim o yüzden rahat bir şekilde girdi. 5 dakka da amına göre dar olan götünü siktikten sonra içine doğru boşalmaya başladım.

Bende kasılmıştım. Kasılmalarımı hissediyordu. Biraz daha durduktan sonra kendini çekti. O ince geceliğini giyerek banyoya doğru gitti. Üstüm başım batmıştı benimde. Banyodan gelmesini bekledim. O gelince bu sefer ben banyoya çıkarak duşa girdim. Ufak hızlı bir duşun ardından giyinip banyodan çıktım. Fidan ablanın sesi mutfaktan geliyordu. İndiğimde bana kahvaltı hazırladığını gördüm.

Güzelce kahvaltı yaptıktan sonra balkona çıktık. Sabah 9 gibi çaylarımızı ve sigarlarımızı içiyorduk. Mis gibi deniz ve yaz havası vardı. Erken saat olduğu için çok sıcak değildi. Balkonda otururken fidan ablaya işten çıkacağımı söyledim. Aşırı sevindi. Beraber tatil yaparız her yere gideriz gezeriz diyordu. Benim de yaşadığım şehre dönmem lazımdı.Ağustos ayındaydık ve dershaneler açılacaktı ve üniversite sınavları için çalışmalara başlayacaktım. Ama beni okuldan mezun sınava girmiş diye bildikleri için bu durumu çaktırmamam lazımdı.

Sonra konuşuruz diyerek çalıştığım yere gittim. Ercanı bulup ibo ile ahmet gelcek mi dedim dün geceki konuşmayı anlattım. Gelmicekler kanka dedi niye dedim dershane olayını bahane ettiler dedi. E dün gece gelcez dedi yavşak dedim. Ne bakıyon onlara bea 2 günlüğüne çalışma ayağına karı kız peşinde koşmak için öyle dedi, dedi. Daha müşteri olmadığı için rahatça oturup konuşuyorduk. Ne yapıcaz olum dedim.

Kanka dur bizim okuldaki buralı çocuklara mesaj attım gece onlar sabah döncezler sana demişler onların cevabını bekliyom dedi. Morallerimiz bozuk bir şekilde otururken 2 tane genç mekana girdi.Bu saatlerde genelde yaşlılar olurdu. Bize doğru yaklaşarak ercan varmış burda onu arıyoruz dediler.Sanki kavga etmeye gelmiş gibi tavırları vardı ama tipleri bizden daha ufak gibiydi. İlk önce kavga çıkacak sandığımdan ercanla beraber kalkarak üstlerine doğru yürüdüm.

Ercan benim hayırdır birader diye sordu. Sizin okuldaki doğuş yolladı bizi eleman ihtiyacı varmış çalışmaya geldik diye. Durum değişmişti. Patron arka tarafta şezlongun üzerinde uyuyor oluyordu genelde. O da mekana gece bir şey olmaması için burda kalıyordu. Uyandırdık patronu. Durumu anlattık bu arkadaşlar bizim yerimize çalışacaklar diyerek. Patron bugün yardım edin işi öğrensinler yarın başlasınlar dedi.

Sonunda burdan kurtalacaktım. Son iş günümü yeni elemanlara öğreterek geçirecektim. 1 elemanı ben aldım diğerini ercan bütün gün onlara işi öğrettik. Sürekli gelen her seferinde bana yüklü bahşiş bırakan ailelerin yanlarına giderek burdan ayrılacağımı artık bu arkadaşın ilgileneceği anlattığımda beni sevdikleri için ayrılmama çok üzüldüler. Son günüm olduğu için de hepsinden fazla fazla bahşiş koparmayı başarmıştım. Yeni elemanı tek bir aileyle tanıştırmadım tabiki onlar da fidan abla ve aybüke. Gene en sona onlar kalmışlardı kimseler yoktu plajda. Beni bekliyorlardı ama Onlara gitmelerini ben sonradan geleceğimi söyleyerek yolladım.

Akşam üstü iş bitince patrondan helallik aldık. Son paralarımızı da alıp eşyalarımızı toplayıp oradan ayrıldık. Ercana ne kadar kazandın diye sordum. Beraber onun kazandıklarını saydık.2500e yakındı. O da iyi bahşiş toplamıştı. Ercanı da güç bela ekerek gelmiyeceğimi fidan ablalara gideceğimi söyledim. fidan ablanın evine gittim.

2 ay kadar çalıştım mekanda. Fidan ablalara gidince ilk işim kazandığım parayı saymak istedim. fidan ablaya teslim etmiştim saklaması için. Duşa girmeden önce bakalım ne kadar param olmuş diye saymak istedim. Fidan abla getirdi büyük bir zarfta paramı. Baya baya farketmeden çok para biriktirmişim. Saydıkça sayıyordum bitmiyordum. 5000 liraya yakın para olmuştu.

Fidan ablanın da buraya para koyduğuna yüzde yüz emindim bana çaktırmadan ama ses etmedim. Son iş günü duşumu da aldıktan sonra akşam sofrasına oturduk. Bir güzel yedik içtikten sonra salonda oturuyor benim gitme meselemi konuşuyorduk. İkiside tabiki gitmemi istemiyorlardı ama gitmek de zorundaydım ama bir hafta daha ailemi oyalamayı düşündüm.Onlara 1 hafta daha çalışacağımı söyledim ama fidan ablalarda tatil yapacaktım o ayrı. Böyle söyleyince baya sevindiler.

O gece evdeydik. İçki içerek benim işten ayrılışımı kutlayalım evde dediler. Pahalı kaliteli şaraplarından içiyorduk. 3 kişi 3. şişedeyken uyku bastırmıştı. Hem içki hem yorgunluk derken erkenden koltukta sızmaya başladım. Ana kız sürekli konuştukları için seslerine uyanıp duruyordum. Bu halimi gören aybüke git benim yatağıma rahat rahat yat dedi. Fidan ablada onaylayınca onları dedikodularıyla ana kız muhabbetleriyle baş başa bırakarak yukarı çıktım. Aybükenin geniş yatağı attım kendimi.Yatağa attığım gibi de uykuya dalmışım.

Gece dudaklarımda öpücükler hissederek gözlerimi açtım. Aybükeydi karşılık veremedim o uyku sersemliğiyle tekrar dalmışım. Sabah gözlerimi açtığımda aybüke kollarımın arasına girmiş bir şekilde uyuyordu. Üstünde gene o mini şortu ve bodysi vardı. Saçları dağılmış tek koluyla da bana sarılmış tatlı tatlı uyuyordu. Gerçekten de çok tatlı görünüyordu.

Bir an dayanamayarak bende aybükeye doğru eğilip dudaklarına yapıştım. Boynunu dudaklarını emiyordum. Hala şarap kokusu vardı üzerinde. Tek elimi de kalçalarına attım. Şortun altından çıkan kalçalarını mıncıklıyordum. Gözlerini açtı. Beni görünce gülümseyerek ters döndü. Birbirimize çok yakındık. Nefesini hissediyordum. Gözlerimiz birbirine bakıyordu. Kollarını açarak boynuma ve omzuma doğru attı. Günaydın dedi. Ellerini saçlarıma atarak kendine çekti ve öpüşmeye başladık.

Tek elimi şortuna doğru attım tekrar. Şortunun içine soktum. Yavaşça amına doğru attım.Üstünde parmağımı gezdiriyordum. Islanmıştı. Orta parmağını amına doğru soktum. Gözlerini kapayarak inledi. Bu hali harika görünüyordu. Resmen etkilenmiştim aybükeden. Parmak hareketimi hızlandırdığım anda aybükenin zevk inlemeleri de artıyordu. Dudaklarımız tekrar birleştiğinde amındaki 1 olan parmak sayımı 2e çıkardım. Parmaklarım hızlandığında aybüke de elini aletime doğru attı. Aletim kalkmıştı. Şortumu sıyırmaya çalışıyordu. Yardımcı oldum. Elini aletime atıp amına elimle yaptığım masajla kendinden geçip zevk doruklarında uçuyordu.

Aletimdeki elini çekerek kendi şortunu indirdi. Kafamdan tutarak bacakları arasına getirdi kendini. Aletim amına sürtüyordu şimdi. Tekrar öpüşmeye başlayınca sağ elini aletime atarak amına nişanladı.Bacaklarını kaldırdı. Belimde toplayarak kendine doğru bastırdı. İçine yavaşça girdim. İçi sırılsıklamdı ve sıcacıktı gene aybükenin. Yavaş hareketlerle gidip geliyordum içinde. Resmen aşk yaşayarak sex yapıyorduk.

İçinde hiç hızlanmadım. Çok ağır ve ritmik hareketlerle sadece kalçalarımı oynatarak girip çıkıyordum içine. Aynı zamanda da dudaklarımız hiç ayrılmıyordu. Deli gibi öpüşüyorduk. Dudaklarında dudaklarım olduğu için fazla sesini çıkaramıyordu ama içinden deli gibi inliyordu. Hızlı hızlı nefes alıp vermeye başladığında kafasını çekerek dudaklarımdan kurtardı ve titremeye inlemeye başladı. Orgazm oluyordu. Uzun bir süre titredi. Bense hala devam ediyordum ve bende gelmek üzereydim.

Aletimi çıkarmaya çalışıyordum ama beni bacakları arasına kitlediği için kurtulamıyordum. Kendimi boşalmamak için aşırı bir şekilde sıktım. Geliyorum diyince bacaklarını saldı. Son anda aletimi çıkararak göbeğine oluk oluk boşalmaya başladım. Kendini boşalmamak için kastığım için zevkten resmen anırarak boşaldım.

Üzerinde biraz dinlendikten sonra yana doğru dönerek kendimi bıraktım. Harika bir sex yapmıştık. Pelinle bile bu kadar zevk aldığımı hatırlamıyordum. Galiba yavaş yavaş bende aybükeden hoşlanmaya başlamıştım.Bunları düşünürken fidan abla geldi aklıma. Annen dedim ani bir anda. Gülerek baktı merak etme gece çok sarhoş oldu uyanmaz daha dedi. Saate baktım.9 buçuk 10 arasındaydı. Ben erken sızdığım için erken kalkmıştım galiba.

Aybüke kalkarak üstündeki bodyi de çıkararak banyoya doğru gitti. 5 dakika sonra temizlenmiş olarak geldi. Bacaklarım arasına girerek aletime doğru yattı. Eliyle kaldırıp incelemeye başladı. Aletimin üstünde hala spermlerim vardı. Temizlememi istersin sen şimdi diyerek ağzına aldı. Son kalan damlaları ağzıyla temizledi.

Sonra tekrar eski halimize gelerek yanıma kollarımın arasına yattı. Cenk dedi efendim dedim. Hani sana aşık oluyorum galiba dedim ya geçen gün dedi. Evet dedim. Aşık olmuyorum ben sana aşık oldum dedi. Ne diyeceğimi bilemedim kurtulma şansım yoktu. Sadece güldüm ve sarıldım. Sen dedi. Bende öyle hissetmeye başladım dedim. Bu sefer o sırıtarak kafasını daha çok gömdü göğsüme. İyi ki tanımışım seni diyerek sıkı sıkı sarıldı.

Bu şekilde yatarken sessizleşti 5 10 dakika bu şekilde kaldık.Sonra kafamı kaldırıp baktığımda uyumuş olduğunu gördüm. Uyandırmadan ağır hareketlerle kurtuldum kollarından giyinerek aşağıya doğru indim. Telefonumu salonda unutmuşum. Açıp baktığımda pelinden mesajların geldiğini gördüm.

Son mesajında 1 haftadır mesaj atmıyorsun unuttun beni galiba. Neyse sen unutsan da ben unutmam seni çok özledim yazıyordu. Altında da şu şekilde ”Not: Geldim ben ” yazıyordu. Hemen gönlünü alıcı bir mesaj yolladım tabi. Cevap gelmeyince uyuyo olduğunu anladım. Canım sıkıldı sonra düşündüm ki yukarda harika 2 kadın beni günlerdir misafir ediyorlar bende onlara bir sürpriz yapayım diyerek kahvaltı hazırlamaya başladım.

Buraya kadar olsun devam edeceğim..

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir